גזים? לא אצלנו

כמעט כל הורה מכיר את זה - הגזים

כאבי בטן שנגרמים לתינוקות החל מגיל שבוע ועד לסביבות גיל 3 חודשים, כשמערכת העיכול שלהם עדין “בהרצה” ומושפעת מכל שינוי, קטן כגדול , במזון שהם צורכים. הגזים-או בשמם הרופואי קוליק-נגרמים מסיבות מגוונות, בניהן גם בועות האוויר הקטנות שנכנסות אל מערכת העיכול של התינוק יחיד עם המזון שהוא צורך. בועות אלה אינן יודעות להשתחרר בצורתן הטבעית, ולכן גורמות כאבי בטן קשים.
אם התינוק שלך בוכה ללא הפסקה לאחר האכלה בעיקר בשעות הערב והלילה, אם הוא מקשית את גבו לאחור, מאגרף את ידו ומקרב את רגליו אל הבטן- כל אלו סימנים שעלולים להעיד על גזים. אצל חלק מהתינוקות, התופעה תחלוף במהירות יחסית ואצל אחרים היא תימשך זמן רב ותחזור בין האכלה להאכלה

הסיפור של עידו

“כל התקופה הראשונה עם עידו זכורה לי כרצף בכי אחד מתמשך, כשכל האכלה גררה אחריה שעות של בכי קורע לב וחוסר אונים מוחלט. מה לא ניסיתי כדי לעזור לו? טיפות מיוחדות להרגעה שקניתי מרוקח מיוחד, נדנדתי בכל מקצב אפשרי, ניסיתי להחזיק אותו בתנוחת נמר על עץ ועם הגב אליי – זה עזר נקודתית, אבל הגזים לא הניחו לו”, מספרת גלי מרמת השרון, אמא של עידו, שסבל מגזים במשך חצי השנה הראשונה לחייו.
“הבנתי שכל עוד עידו סובל גם אנחנו סובלים, והלילות הארוכים עם הבכי הבלתי פוסק כבר היו בלתי אפשריים. דיברתי עם יצרנית הפורמולה שהוא צורך, בנסיון להבין מה אני עושה לא נכון, אבל גם כשפעלתי לפי הנחיות מדויקות זה לא עזר. הגזים המשיכו. יום אחד כשישבנו בגינה והוא שוב בכה אחרי האכלה, אמא אחרת הבינה מיד שמדובר בגזים (אחוות אמהות שכזו) והמליצה לי לנסות את הבייבי בר, עליו לא שמעתי קודם. אמרה שאצלם זה ממש עשה שינוי מטורף. החלטתי לבדוק את העניין ותהיתי אם המחיר שווה את התמורה. היום, שלושה חודשים אחרי שרכשנו את הבייבי בר לבית שלנו אני יכולה להגיד שזו ההשקעה הכי טובה שעשיתי מאז שעידו נולד”, היא מסכמת.
אמהות ישראליות רבות כבר הבינו שהבייבי בר יכול להפוך את החיים של כל בני הבית להרבה יותר שלווים ופשוטים. המכשיר מאפשר האכלה חכמה תוך הגעה לטמפרטורה אידיאלית ששומרת על הפרוביוטיקה שבפורמולה, דבר שהורים רבים אינם מודעים אליו כשמוסיפים מים בטמפרטורה שגורעת מהערכים התזונתיים שבתמ”ל. לא משנה באיזו פורמולה אתם משתמשים – המכשיר מותאם לכל סוגי הפורמולות הקיימות בארץ, ויודע להתאים את כמות התמ”ל המדויקת לכמות המים – ניתן להגיש לתינוק כל כמות בקפיצות של 10 מ”ל, וכך לחסוך בזבוז של פורמולה יקרה.

הכי חשוב – הבקבוק מוגש לתינוק ללא בועות האוויר הידועות לשמצה – המהוות כאמור את אחד הגורמים המרכזיים לתופעת הגזים. פשוט לוחצים על כפתור, ממתינים 8 שניות והבקבוק המושלם בדרך לתינוק שלך.

₪2100 או ₪175/חודש למשך 12 חודשים.

שירות לקוחות

חיישני משקל

אשר בודקים את המשקל של הפורמולה כדי שתקבלו את היחס המושלם בין מים לאבקה. כך, תקבלו את אותו הבקבוק בדיוק בכל פעם מחדש.

חיישני מיכל המים

אשר מוודאים שהבייבי בר לא יעבוד כאשר אין מספיק מים להכנת הבקבוק וכי מיכל המים מורכב כראוי.

חיישן בקבוקים

הבייבי בר™ לא יפעל כאשר לא הנחתם בקבוק על מגש הבקבוקים וימנע הפעלה מיותרת ובזבוז פורמולה לחינם.

חיישני טמפרטורה

אשר דואגים שטמפרטורת המים תהיה מדוייקת לפני ערבובם עם הפורמולה. החיישנים מוודאים שהבקבוק שתקבלו יהיו בדיוק בטמפרטורה שיצרן הפורמולה שלכם המליץ עליה.

חיישן מיכל הערבוב

אשר דואג כי הרכבתם כמו שצריך את תעלת הערבוב. הבייבי בר™ לא יפעל כאשר התעלה לא מוכנסת כראוי וימנע הכנה שגויה של פורמולה.

חיישני מיכל האבקה

חיישני מיכל האבקה – אשר מוודאים כי הכנסתם את מיכל האבקה בדיוק כמו שצריך וכי המיכל סגור ומוכן לפעולה. הבייבי בר™ לא יפעל כאשר המיכל לא ממוקם כמו שצריך על מנת למנוע הכנה לא מדוייקת של פורמולה.