שקט נפשי, האכלה חכמה ומה שבניהם

איך מכינים בקבוק

כל אחד מסוגי התמ״ל מגיעים עם כפית מדידה שונה, של 30 או 60 גר׳ אבקה, אותם צריך להתאים לכמות מים, לפי ההוראות על פחית האבקה. עד גיל שנה יש להשתמש במים שעברו סטריליזציה – הרתחה במעל 70 מעלות, למשך כמה דקות. יש לצנן את המים ומומלץ להכין את הבקבוק כשהמים בטמפרטורת החדר. כל זה נשמע מסובך למדי ולכן אפשר פשוט להשתמש בבייבי בר, פיתוח חדשני ייחודי שיעשה את כל הפעולות האלו עבורכם בשמונה שניות בלבד. כל זה, תוך מקסום הערכים התזונתיים, עמידה בתקנים המחמירים ביותר ובשיטה ייחודית שמסייעת במניעת גזים.

האכלת תינוק אחרי קיסרי

הימים הראשונים של התינוק קריטיים לביסוס הנקה יעילה וטובה. בעולם אידאלי רצוי מאוד לאפשר לתינוק להתחבר על הפטמה מיד עם הגיחו לאוויר העולם. אבל יש רצוי ויש מצוי, והחיים לא תמיד עובדים לפי התכניות האידיאליות. בין אם בחרת להניק ובין אם לא, ובמיוחד אם את אחרי ניתוח קיסרי, אפשר לשלב בקבוק עם תחליף חלב המותאם לתינוקות ניו בורן. בימים הראשונים של התינוק חשוב לוודא שהאבקה עורבבה כמו שצריך, במים שעברו סטריליזציה כראוי, כדי להגן על התינוק מחיידקים ומגזים. בדיוק בשביל זה הומצא ה״בייבי-בר״, מכשיר ייחודי, קל לתפעול, שדואג לכל הפרמטרים האלו עבורך ומכין בכל פעם את הבקבוק המושלם והמדויק ביותר עבור התינוק שלך, כדי שאת תוכלי להחלים בראש שקט.

טמפרטורה נכונה לבקבוק

בעבר היה נהוג להכין לתינוקות בקבוק חם. אלו היו ימים אחרים, ותנאים אחרים לגדל בהם תינוקות. היום ההורים חכמים יותר, וגם התינוקות, שמתרגלים מהר מאוד ורוצים את הבקבוק שלהם תמיד באותה הטמפרטורה. הורים חכמים יותר יודעים שלא מתאים להם להסתובב במשך שנה (לפחות!) עם תרמוס של מים חמים ובקבוקים של מים קרים ולעשות ניסויים כל שלוש שעות, כדי להגיע לטמפרטורה המדויקת. הורים חכמים מרגילים את התינוק שלהם לשתות בקבוק בטמפרטורת החדר, הורים חכמים עוד יותר קונים ״בייבי שף״, שעושה את העבודה הזאת עבורם, ומכין בכל פעם, את אותו בקבוק, באותה טמפרטורה, באותו מרקם, וכל זה בלחיצת כפתור בלבד. גאוני, מסכימים אתכם.

איך להפחית גזים

גזים הינה צרה צרורה שתוקפת תינוקות מגיל שבוע ועד שלושה חודשים בממוצע. מערכת העיכול של התינוק עדיין בהרצה, ולכן בועות אוויר מזעריות מייסרות את התינוקות שלנו, וגורמות להם לסבל רב, עד שהם לומדים לפרק אותן ולשחרר אותן באופן טבעי (להפליץ בכוחות עצמם – בעברית פשוטה) . האדם אמנם למד להגיע אל הירח, אבל עדיין לא מצא פתרון לשלב המייסר הזה בהתפתחות התינוק. מה שכן, יש שורה של פיתוחים שיקלו עליו במקצת, וגם עליכם, כי תינוק סובל = הורים סובלים. הבייבי בר הוא אחד המוצרים המובילים בתחום, מדובר במתקן להכנת בקבוקים לתינוקות, שמערבב את התמ״ל באופן שמונע כמעט לחלוטין היווצרות בועות אוויר, ממקסם את הערכים הפרו-ביוטיים באבקה ולכן מבטיח שהתינוק שלכם יהיה רגוע יותר.

פתרון חכם בא לעולם

המכשיר המהפכני להכנת פורמולה מושלמת לתינוק ב-8 שניות בלבד.