מהפכת ההאכלה החכמה מגיעה לישראל!

פתרון חכם לבייבי שלך

מיום ליום העולם הולך ונעשה חכם יותר: מהטלפון הנייד ועד רופא הילדים, הטכנולוגיה הפכה את החיים שלנו להרבה יותר קלים. לא פלא שגם בתחום שהכי קרוב לליבנו – תזונת התינוקות שלנו, נוצרו לאחרונה פתרונות חכמים, שהופכים את חווית האכילה של הבייבי שלנו לחכמה יותר, מדויקת יותר ובריאה יותר.
אם גם לכם, כמו לאלפי הורים בישראל ובעולם, נמאס להיסחב עם תרמוסים מסורבלים של מים רותחים, להתעסק עם כפות מדידה משונות ולנסות שוב ושוב להגיע לטמפרטורת הבקבוק המדויקת, ובעיקר אם חשוב לכם להעניק לבייבי שלכם את התזונה הטובה יותר, אתם מוזמנים להצטרף למהפכת ההאכלה החכמה.
10

מהי האכלה חכמה?

אין ספק שחלוץ מהפכת ההאכלה החכמה בישראל, הוא הבייבי בר של חברת Burabi. הפיתוח המהפכני, שהותאם במיוחד לפורמולות המשווקות בארץ, 

תוכנן, עוצב ונוצר במיוחד, על מנת להכין עבור תינוקכם את הבקבוק המושלם במהירות, ובקלות, בכל מקום ובכל שעה ביממה. לחיצת כפתור אחת, הבייבי שלכם מקבל בקבוק עם המינון המדויק, ללא בועות אוויר ובטמפרטורה המושלמת.

וכל אלה ב-8 שניות בלבד.

Artboard 3-2

יתרונות ההאכלה החכמה

אלפי משפחות בישראל ובעולם כבר בחרו ליהנות מיתרונות ההאכלה החכמה. זה לא מפתיע – כולנו היינו שמחים לחסוך את התהליך המתסכל של הכנת בקבוק בדרך הישנה (במיוחד כשזה קורה באמצע הלילה).

אבל הסיבה המשמעותית יותר, שגורמת ליותר ויותר הורים צעירים לבחור בבייבי בר של Burabi, היא העובדה שהתזונה שהיא מספקת לתינוק, פשוט בריאה ואיכותית יותר. הנה כמה מהיתרונות המרכזיים שספקת ההאכלה החכמה:

תהליך הכנה סטרילי – במיוחד בתקופה זו, מרגיע לדעת שהתהליך כולו מבוצע ללא מגע יד אדם וללא חשיפה לחיידקים ולווירוסים למיניהם.  

טמפרטורה מושלמת – הבייבי בר מכין כל בקבוק בטמפרטורה אידאלית ואחידה.

יחס מאוזן – אופן ההכנה הייחודי מבטיח איזון מושלם בין האבקה לנוזל, המסייע למקסם את הערכים התזונתיים והפרוביוטיים של הפורמולה.

Untitled-6

אחד היתרונות החשובים ביותר של ההאכלה החכמה, היא העובדה שהמזון יוצא מהמכשיר במרקם חלק ומדויק וללא בועות אוויר. בתקופה זו בחיי התינוק, בה מערכת העיכול שלו, עדיין לא הגיעה לבשלות מלאה, היתרון הזה שווה זהב,

מאחר והוא עשוי לחסוך מהבייבי שלכם שעות של כאבי עיכול וגזים הגורמים לו סבל רב.

עם יתרונות כאלה, אין ספק שטכנולוגיית ההאכלה החכמה, היא בשורה משנת חיים עבור כל משפחה צעירה. אתם מוזמנים להצטרף לאלפי הורים חכמים, שבחרו ליהנות מיתרונות ההאכלה החכמה של הבייבי בר מבית Burabi.

₪2100 או ₪175/חודש למשך 12 חודשים.

שירות לקוחות

חיישני משקל

אשר בודקים את המשקל של הפורמולה כדי שתקבלו את היחס המושלם בין מים לאבקה. כך, תקבלו את אותו הבקבוק בדיוק בכל פעם מחדש.

חיישני מיכל המים

אשר מוודאים שהבייבי בר לא יעבוד כאשר אין מספיק מים להכנת הבקבוק וכי מיכל המים מורכב כראוי.

חיישן בקבוקים

הבייבי בר™ לא יפעל כאשר לא הנחתם בקבוק על מגש הבקבוקים וימנע הפעלה מיותרת ובזבוז פורמולה לחינם.

חיישני טמפרטורה

אשר דואגים שטמפרטורת המים תהיה מדוייקת לפני ערבובם עם הפורמולה. החיישנים מוודאים שהבקבוק שתקבלו יהיו בדיוק בטמפרטורה שיצרן הפורמולה שלכם המליץ עליה.

חיישן מיכל הערבוב

אשר דואג כי הרכבתם כמו שצריך את תעלת הערבוב. הבייבי בר™ לא יפעל כאשר התעלה לא מוכנסת כראוי וימנע הכנה שגויה של פורמולה.

חיישני מיכל האבקה

חיישני מיכל האבקה – אשר מוודאים כי הכנסתם את מיכל האבקה בדיוק כמו שצריך וכי המיכל סגור ומוכן לפעולה. הבייבי בר™ לא יפעל כאשר המיכל לא ממוקם כמו שצריך על מנת למנוע הכנה לא מדוייקת של פורמולה.