אודות

Burabi

Burabi הוא מותג עולמי לפיתוח מוצרי האכלה חכמים לתינוקות, המתכתבים עם העידן המודרני החדש. את מוצרי החברה מייבאת בא.יו.בי, בשיתוף עם המותג העולמי Burabi.

למותג מוצרים ברמה טכנולוגית גבוהה, אשר פותחו לאחר מחקרים ארוכים, מלווים בפטנטים רשומים ועומדים בתקני בטיחות המחמירים בעולם.


מייסד ‘בא.יו.בי’ הוא שי כהן אשר חווה בעצמו קשיים רבים בשימוש בתמ”ל, עד שהחליט לפתח מוצרי האכלה חכמים לתינוקות ולמשפחה ומעניקים שקט נפשי, דיוק ומשפרים פלאים את איכות החיים. כלל המוצרים שומרים על הערכים הטובים של המזון, בהם בייבי בר להכנת תמ”ל, בייבי שף לאידוי ירקות ובייבי ספון. החברה לא נחה לרגע ומפתחת בימים אלה עוד ועוד מוצרים חכמים לקהל הלקוחות.

מוצר הדגל של החברה הוא ‘בייבי בר’, אשר נולד מתוך הקושי בשימוש בתמ”ל, כמו דרישות היצרן שאינן הגיונית החל מטמפרטורה שצריכה להיות קרובה לחום הגוף, מים שרתחו ועוד. אך לא דיי בכך, כיוון שהיצרן מציין שחריגה בטמפרטורה הורגת את הפרביוטיקה של התמ”ל. כמו כן, יש לשמור על היגיינה ולהתאים את יחס האבקה והמים בכמויות כמו ב’קונדיטוריה’. בייבי בר הוא מכשיר מהפכני המאפשר להכין תמ”ל בלחיצת כפתור, תוך שמירה על ערכי המזון, היגיינה ונוחות שיא.

מוצרי החברה מכילים עשרות פטנטים רשומים ופותחו לאחר מחקרים אינטנסיביים המלווים בבעלי מקצוע מגוונים בתחום כמו דיאטנים, רופאים, מפתחים ועוד. כלל המוצרים עומדים בתקנים המחמירים בעולם כדוגמת  FDA/ CE/ RoHS FCC התקנים הישראלי ועוד. כמו כן, המוצרים מלווים בהסברים, הדרכות ואפליקציה ידידותית לשימוש לתפעולם.

מוצרי Burabi פופולריים בארצות הברית ואירופה ואף ‘בייבי בר’ זכה כמוצר תגלית השנה בארה”ב.
החברה עובדת בשיתוף עם סופרפארם אונליין, בייבי לנד ובתי החלמה ליולדות. כיום בייבי בר משרת בנאמנות מאות אימהות ברחבי העולם ואף נמצא בבתי חולים ליולדות ברחבי הארץ ועובד בצורה פנומנלית.

בא.יו.בי לא מתפשרת על איכות השירות ומחזיקה מערך שירות לקוחות הזמין בכל המדיה האפשרית ומעניק מעטפת שירות מלאה, כולל הסברים, מתכונים וליווי מקיף לשימוש במוצרים. מערך השירות זמין בווצטאפ, ברשתות חברתיות, במייל ובטלפון. כמו כן, החברה מעניקה אחריות מלאה לשנה לכל בעיה אלקטרונית, עם ושירותי מעבדה מקצועית לטיפול בכל בעיה.

₪2100 או ₪175/חודש למשך 12 חודשים.

שירות לקוחות

חיישני משקל

אשר בודקים את המשקל של הפורמולה כדי שתקבלו את היחס המושלם בין מים לאבקה. כך, תקבלו את אותו הבקבוק בדיוק בכל פעם מחדש.

חיישני מיכל המים

אשר מוודאים שהבייבי בר לא יעבוד כאשר אין מספיק מים להכנת הבקבוק וכי מיכל המים מורכב כראוי.

חיישן בקבוקים

הבייבי בר™ לא יפעל כאשר לא הנחתם בקבוק על מגש הבקבוקים וימנע הפעלה מיותרת ובזבוז פורמולה לחינם.

חיישני טמפרטורה

אשר דואגים שטמפרטורת המים תהיה מדוייקת לפני ערבובם עם הפורמולה. החיישנים מוודאים שהבקבוק שתקבלו יהיו בדיוק בטמפרטורה שיצרן הפורמולה שלכם המליץ עליה.

חיישן מיכל הערבוב

אשר דואג כי הרכבתם כמו שצריך את תעלת הערבוב. הבייבי בר™ לא יפעל כאשר התעלה לא מוכנסת כראוי וימנע הכנה שגויה של פורמולה.

חיישני מיכל האבקה

חיישני מיכל האבקה – אשר מוודאים כי הכנסתם את מיכל האבקה בדיוק כמו שצריך וכי המיכל סגור ומוכן לפעולה. הבייבי בר™ לא יפעל כאשר המיכל לא ממוקם כמו שצריך על מנת למנוע הכנה לא מדוייקת של פורמולה.